Aktualności

NAJNOWSZE INFORMACJE

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej strony

!!! Uwaga !!! zmiany w 500 +

W tym roku następuje ważna zmiana związana z okresem ustalenia prawa do świadczenia 500+. Od 2021 r. prawo do świadczenia 500+ będzie ustalane na okres od 1 czerwca 2021 do 31 maja 2022. Wnioski w formie elektronicznej (bankowość elektroniczna, portal Empatia, ZUS) można składać od 1 lutego 2021. Wnioski w formie tradycyjnej (papierowej) można składać od 1 kwietnia 2021. Nie zwlekaj – złóż wniosek.

Podsumowanie Roku 2020

    Kronika wydarzeń 2020

Ogłoszenie

Posiedzenie Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Puławach odbędzie się dnia 20 stycznia 2021 r. o godz. 12.00 w formule zdalnej.

Życzenia świąteczne

Informacja

W dniach 24 grudnia 2020 r. oraz 31 grudnia 2020 r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Puławach będzie nieczynny. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i zachęcamy do załatwiania spraw urzędowych drogą telefoniczną lub elektroniczną do 23 grudnia 2020 r. lub w przerwie międzyświątecznej do 30 grudnia 2020 r.

Rekrutacja – Referent

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach ogłasza rekrutację osób na stanowisko   Referent w Dziale Świadczeń Rodzinnych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Leśna 17 Ogłoszenie – Referent

Dzień pracownika socjalnego

21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego, święto wszystkich pracowników pomocy i integracji społecznej. Pracownikom z obszaru pomocy i integracji społecznej składam najserdeczniejsze podziękowania za trudną, lecz bardzo potrzebną pracę wykonywaną na rzecz społeczności lokalnej. Pracę, która wymaga wysokich kompetencji: wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Wymaga też, a może przede wszystkim ukształtowanych postaw etycznych, poczucia sprawiedliwości, cierpliwości, wytrwałości  i dobroci serca. W okresie epidemii praca w obszarze pomocy społecznej jest jeszcze trudniejsza, gdyż ciągłe kontakty z ludźmi stwarzają wiele zagrożeń. Lęk o własne zdrowie i zdrowie najbliższych niewątpliwie towarzyszył Wam niemal przez cały rok. Jednak sytuacja ta nie miała wpływu na płynnąPrzeczytaj całość…